A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 18. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 18

18.04.2020. GODINE U 16:30 h

 

IZBIŠTE: POLET- VULTURUL (Grebenac)

SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Laka Dejan-Seleuš

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT : Petrović Predrag-Alibunar

 

KAJTASOVO: PARTIZAN - KARAŠ (Jasenovo)

SUDIJA : Kornić Stefan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA :Ferenček Ivan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Havel Stanislav-Kruščica

DELEGAT: Jovanović Đura-Kruščica

 

KUŠTILJ: KARAŠ -BORAC (Vračev Gaj)

SUDIJA: Marinković Veselin-Vršac

1. POM.SUDIJA : Radmanovac Veljko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana- Plandište

DELEGAT : Cvetićanin Milan-Miletićevo

 

KUSIĆ: ŠEVAC-OMLADINAC (Zagajica)

SUDIJA : Radak Boban-Vršac

1. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

2. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište

DELEGAT : Vela Svetislav-Bela Crkva

 

MILETIĆEVO: GRANIČAR - BANAT (Dupljaja)

SUDIJA : Grujić Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Čubrilo Luka-Vršac

2. POM.SUDIJA : Tešić Luka-Vršac

DELEGAT: Srbljanin Božidar-Vršac

 

VEL.SREDIŠTE: BORAC – RATAR (Kruščica)

SUDIJA : Tomaš Nikola-Vršac

1.POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

2.POM.SUDIJA : Božić Matija-Pavliš

DELEGAT: Santrač Vladimir-Pavliš

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 17. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 17

11.04.2021. GODINE U 16 h

 

KRUŠČICA: RATAR - POLET (Izbište)

SUDIJA : Subić Bojan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Čubrilo Luka-Vršac

2. POM.SUDIJA : Božić Matija-Pavliš

DELEGAT : Mudrić Milan - Vršac

 

BELA CRKVA: BANAT (Dupljaja) - BORAC (V.Središte)

SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan-Bela Crkva

DELEGAT: Milojević Dragan – Bela Crkva

 

BAN.PALANKA: DUNAV -GRANIČAR (Miletićevo)

SUDIJA: Grujić Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Tešić Luka-Vršac

2. POM.SUDIJA : Miljušević Matija-Vršac

DELEGAT : Santrač Vladimir - Pavliš

 

VRAČEV GAJ: BORAC -ŠEVAC (Kusić)

SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Prijić Davor-Seleuš

2. POM.SUDIJA : Petrović Dragoslav-Ban.Karlovac

DELEGAT : Stanišković Goran - Vladimirovac

 

JASENOVO: KARAŠ -KARAŠ (Kuštilj)

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Ristevski Željana-Plandište

2. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište

DELEGAT: Labović Miljan - Plandište

 

GREBENAC: VULTURUL – PARTIZAN (Kajtasovo)

SUDIJA : Dobričić Vuk-Ban.Karlovac

1.POM.SUDIJA : Radak Boban-Vršac

2.POM.SUDIJA : Tomaš Nikola-Vršac

DELEGAT: Šipoš Danijel - Vršac

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 15. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 15

28.03.2020. GODINE U 16 h

 

BELA CRKVA:BANAT (Dupljaja) - POLET (Izbište)

SUDIJA : Miljušević Matija - Vršac

1. POM.SUDIJA : Radak Boban - Vršac

2. POM.SUDIJA : Marinković Veselin - Vršac

DELEGAT : Šipoš Danijel – Vršac

 

B.PALANKA: DUNAV - RATAR (Kruščica)

SUDIJA : Klepan Marćian - Alibunar

1. POM.SUDIJA :Laka Dejan – B.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Bokić Dušan - Seleuš

DELEGAT: Stanišković Goran - Vladimirovac

 

KAJTASOVO: PARTIZAN -KARAŠ (Kuštilj)

SUDIJA: Havel Stanislav - Kruščica

1. POM.SUDIJA :Zdravković Miloš – B.Crkva

2. POM.SUDIJA :Jovanović Ivan – B.Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan – B.Crkva

 

GREBENAC: VULTURUL-ŠEVAC (Kusić)

SUDIJA :Ferenček Ivan – B.Crkva

1. POM.SUDIJA : Kornić Stefan – B.Crkva

2. POM.SUDIJA : Veselinović Aleksandar – B.Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura - Kruščica

 

ZAGAJICA: OMLADINAC - BORAC (V.Središte)

SUDIJA : Rac Igor - Vršac

1. POM.SUDIJA : Dudovski Miša - Plandište

2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana - Plandište

DELEGAT: Labović Miljan - Plandište

 

VRAČEV GAJ: BORAC – GRANIČAR (Miletićevo)

SUDIJA : Dobričić Vuka – Ban.Karlovac

1.POM.SUDIJA : Nikolin Zoran - Uljma

2.POM.SUDIJA : Žigić Damir - Vršac

DELEGAT: Srbljanin Božidar - Vršac

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 16. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 16

04.04.2021. GODINE U 16 h

 

IZBIŠTE: POLET - PARTIZAN (Kajtasovo)

SUDIJA : Žigić Damir-Plandište

1. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

2. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište

DELEGAT : Selaković Nikola-Plandište

 

KUŠTILJ: KARAŠ - VULTURUL (Grebenac)

SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

1. POM.SUDIJA : Tešić Luka-Vršac

2. POM.SUDIJA : Božić Matija-Pavliš

DELEGAT: Cvetićanin Milan-Miletićevo

 

KUSIĆ: ŠEVAC -KARAŠ (Jasenovo)

SUDIJA: Grujić Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Subić Bojan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Radak Boban-Vršac

DELEGAT : Marković Zoran-Vršac

 

MILETIĆEVO: GRANIČAR -OMLADINAC (Zagajica)

SUDIJA : Dobričić Vuk-Ban.Karlovac

1. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac

2. POM.SUDIJA : Prijić Davor-Seleuš

DELEGAT : Vagić Mario-Vršac

 

VEL.SREDIŠTE: BORAC -DUNAV (Ban.Palanka)

SUDIJA : Laka Dalibor-Seleuš

1. POM.SUDIJA : Klepan Marćijan - Alibunar

2. POM.SUDIJA : Laka Dejan-Seleuš

DELEGAT: Lalić Živa-Novi Kozjak

 

KRUŠČICA: RATAR – BANAT (Dupljaja)

SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

1.POM.SUDIJA : Veselinović Aleksandar-Bela Crkva

2.POM.SUDIJA : Jovanović Ivan-Bela Crkva

DELEGAT: Vela Svetislav-Bela Crkva

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 14. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 14

21.03.2021. GODINE U 15 h

 

IZBIŠTE: POLET - KARAŠ (Kuštilj)

SUDIJA : Laka Dalibor-Seleuš

1. POM.SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

2. POM.SUDIJA : Petrović Dragoslav-Ban.Karlovac

DELEGAT : Lalić Živa – Novi Kozjak

 

KUSIĆ: ŠEVAC - PARTIZAN (Kajtasovo)

SUDIJA : Grujić Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Kornić Stefan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Božić Stefan-Pavliš

DELEGAT: Mudrić Milan - Vršac

 

MILETIĆEVO: GRANIČAR - KARAŠ (Jasenovo)

SUDIJA: Gvozdenov Veljko-Vršac

1. POM.SUDIJA : Subić Bojan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

DELEGAT : Selaković Nikola - Plandište

 

VEL.SREDIŠTE: BORAC-BORAC (Vračev Gaj)

SUDIJA : Čubrilo Luka-Vršac

1. POM.SUDIJA : Rac Igor - Vršac

2. POM.SUDIJA : Miljušević Matija - Vršac

DELEGAT : Marković Zoran - Vršac

 

KRUŠČICA: RATAR - OMLADINAC (Zagajica)

SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

1. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan - Plandište

2. POM.SUDIJA : Tešić Luka-Vršac

DELEGAT: Cvetićanin Milan - Miletićevo

 

BELA CRKVA: BANAT (Dupljaja) - DUNAV (Ban. Palanka)

SUDIJA :Todorović Kristijan-Vršac

1.POM.SUDIJA : Veselinović Aleksandar-Bela Crkva

2.POM.SUDIJA : Tomaš Nikola-Vršac

DELEGAT: Vela Svetislav – Bela Crkva