A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 2. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 2

08.09.2019.GODINE U 16:30 ČASOVA

 

PANČEVO: MLADOST – BORAC (Pločica)

SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo

1. POM.SUDIJA : Milićević Marina - Omoljica

2. POM.SUDIJA :

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

DOLOVO: DOLOVO – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)

SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

1. POM.SUDIJA : Anđelsković Lazar - Pančevo

2. POM.SUDIJA :

DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak

 

KOVIN: KOLONIJA – PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Lazić Ilija - Dolovo

1. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan - Pančevo

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara – Kovin

DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – OMLADINAC (Deliblato)

SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Futić Marija – Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA :

DELEGAT : Banev Vladimir - Kovin

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad Jug 1. kolo 2019/2020

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 1
31.08./01.09.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA


MRAMORAK: PROLETER – DOLOVO (Dolovo) SUBOTA
SUDIJA : Mirtović Srdjan– Bavaniste
1. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara - Kovin
2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin


DELIBLATO: OMLADINAC – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo
1. POM.SUDIJA : Divnic Nikola - Kovin
2. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin
DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin


STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo
DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak

 

BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Čičić Mateja - Kovin
2. POM.SUDIJA : Milićević Marina – Omoljica
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo


BAVANIŠTE: B.S.K. – MLADOST (Vojlovica)
SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
1. POM.SUDIJA : Futić Marija – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA :
DELEGAT : Banev Vladimir - Kovin

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad Jug 17. kolo 2018/2019

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 17
05.05.2019. GODINE U 17:00 ČASOVA


MRAMORAK: PROLETER – MLADOST (Vojlovica)
SUDIJA :Divnić Nikola – Kovin
1. POM.SUDIJA :Čičić Mateja – Kovin
2. POM.SUDIJA : Vukašin Zagajcan– Bavanište
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin


BAVANIŠTE: B.S.K. – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA :Dzafić Bojan - Pančevo
1. POM.SUDIJA :Stamenković Dušan - Pančevo
2. POM.SUDIJA :Anđelković Lazar – Pančevo
DELEGAT: Dolovački Jovica - Mramorak


DELIBLATO : OMLADINAC – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA :Paunov Uroš – Kovin
1. POM.SUDIJA :Trbanov Tamara – Kovin
2. POM.SUDIJA : Stojković Stefan – Bavanište
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin


PLOČICA: BORAC – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo
2. POM.SUDIJA : Futić Marija–Ban. Brestovac
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin


BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA :Lazić Ilija – Dolovo
1. POM.SUDIJA :Ranđelović Miloš – Pančevo
2. POM.SUDIJA :Milićević Marina – Omoljica
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 18. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 18

12.05.2019. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – B.S.K. (Bavanište)

SUDIJA : Dragić Mihajlo – Kovin

1. POM.SUDIJA : Čičić Mateja – Kovin

2. POM.SUDIJA : Kovačević Simon - Kovin

DELEGAT: Dolovački Jovica - Mramorak

 

DOLOVO: DOLOVO – PROLETER (MRAMORAK)

SUDIJA : Ignjatović Stefan – Kovin

1. POM.SUDIJA : Divnić Nikola – Kovin

2. POM.SUDIJA : Stojković Stefan – Bavanište

DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

VOJLOVICA: MLADOST –BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)

SUDIJA: Bunčić Nemanja – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – OMLADINAC (Deliblato)

SUDIJA : Paunov Uroš - Kovin

1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin – Kovin

2. POM.SUDIJA : Zagajčan Vukašin – Bavanište

DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

KOVIN: KOLONIJA – BORAC (Pločica)

SUDIJA : Janošev Milan – Crepaja

1. POM.SUDIJA : Futić Marija – Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Miličević Marina – Omoljica

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 16. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 16

28.04.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

KOVIN: KOLONIJA – BUDUĆNOST (Brestovac)

SUDIJA : Domazetoski Nemanja– Pančevo

1. POM.SUDIJA : Rašković Boško – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đorđević Milan – Pančevo

DELEGAT : Marković Nebojša-Pančevo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Čičić Mateja - Kovin

1. POM.SUDIJA : Divnić Nikola – Kovin

2. POM.SUDIJA : Radivojev Martin – Kovin

DELEGAT: Kirilov Zdravko-Kovin

 

VOJLOVICA: MLADOST – BSK (Bavanište)

SUDIJA: Dostić Nikola – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Lazić Ilija - Dolovo

2. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš - Pančevo

DELEGAT : Domazetoski Živan-Pančevo

 

PLOČICA: BORAC – OMLADINAC (Deliblato)

SUDIJA : Perović Predrag – Starčevo

1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica

2. POM.SUDIJA : Paunov Uroš – Kovin

DELEGAT : Jovanović Novica-Kovin

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Bunčić Nemanja – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Budimac Radoslav – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marjanović Mihajlo - Pančevo

DELEGAT: Radosavljević Radomir-Pančevo