A+ R A-

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Jug 5. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 5
30.09.2018. GODINE U 15:30 ČASOVA


MRAMORAK: PROLETER – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan – Ban. Brestovac
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo


BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Simić Darko - Kovin
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin
2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola - Kovin
DELEGAT : Jovanović Novica - kovin


PANČEVO: MLADOST – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Nikolić Nikola – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

DOLOVO: DOLOVO – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA : Ignjatović Stefan – Kovin
1. POM.SUDIJA : Kačina Jovan – Kovin
2. POM.SUDIJA : Filić Igor – Kovin
DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak


BAVANIŠTE: B.S.K. – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Lazić Ilija – Dolovo
1. POM.SUDIJA : Rašković Boško – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Belić Mihajlo - Pančevo
DELEGAT: Trkulja Goran – B.N.Selo

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Jug 4. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 4
23.09.2018. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola - Pančevo
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin


DUBOVAC: JEDINSTVO – MLADOST (Vojlovica)
SUDIJA : Škrbić Nemanja – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan – Ban. Brestovac
DELEGAT : Janćijević Gojko - Starčevo


DELIBLATO: OMLADINAC – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
1. POM.SUDIJA : Filić Igor – Kovin
2. POM.SUDIJA : Paunov Uroš – Kovin
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin


PLOČICA: BORAC – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA:Milosavljević Nemanja– Kovin
1. POM.SUDIJA : Radivoj Martin – Kovin
2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola – Kovin
DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin


KOVIN: KOLONIJA – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA : Radosavljević Vladimir – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Lazić Ilija – Dolovo
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag – Starčevo
DELEGAT : Romić Boro - Pančevo

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Jug 2. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 2
09.09.2018. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Lazić Ilija - Dolovo
2. POM.SUDIJA : Čičić Mateja - Kovin
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – BSK (Bavanište)
SUDIJA : Ignjatović Stefan – Kovin
1. POM.SUDIJA : Radivoj Martin – Kovin
2. POM.SUDIJA : Paunov Uroš – Kovin
DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

 

DELIBLATO: OMLADINAC – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin
2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola – Kovin
DELEGAT : Milojković Jovan - kovin

PLOČICA: BORAC – MLADOST (Vojlovica)
SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica
2. POM.SUDIJA : Kuzmanović Lazar – Omoljica
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

KOVIN: KOLONIJA – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA : Janićijević Zvezdan – Starčevo
1. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT: Domazetoski Živan - Pančevo

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Jug 3. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 3
16.09.2018. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

MRAMORAK: PROLETER – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Borbaš Miloš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo


DUBOVAC: JEDINSTVO – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan - Ban. Brestovac
DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin


VOJLOVICA: MLADOST – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija – Dolovo
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

DOLOVO: DOLOVO – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Simić Darko – Kovin
1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin – Kovin
2. POM.SUDIJA : Paunov Uroš – Kovin
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Čičić Mateja - Kovin
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin
2. POM.SUDIJA : Filić Igor - Kovin
DELEGAT: Milojković Jovan - Kovin

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Jug 1. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 1
02.09.2018. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

KOVIN: KOLONIJA – STARI TAMIŠ (Stari Tamis)
SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Belić Mihajlo - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija - Dolovo
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo


DUBOVAC: JEDINSTVO – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Ignjatović Stefan – Kovin
1. POM.SUDIJA : Radivoj Martin – Kovin
2. POM.SUDIJA : Simić Darko – Kovin
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin


PANČEVO: MLADOST – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin
2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola – Kovin
DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA : Beracka Igor – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš – Pančevo
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Filić Igor - Kovin
DELEGAT: Kirilov Zdravko - Kovin