A+ R A-

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 18. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 18
13.05.2018. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA : Andrejić Igor – Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Stamenković Marko – Bela Crkva
DELEGAT : Vela Svetislav – B.Crkva

 

DOLOVO: DOLOVO – PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Milošević Aleksandar – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo
DELEGAT : Novosel Milutin - Mramorak

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo
1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
2. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil – Pančevo
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

DELIBLATO: OMLADINAC – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
DELEGAT: Milojković Jovan - Kovin

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 17. kolo 2017/18

BAVANIŠTE: B.S.K. – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Janicijevic Zvezdan – Starcevo

1. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola – Pančevo

DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

MRAMORAK: PROLETER – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin

1. POM.SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin

2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin

DELEGAT: Kirilov Zdravko - Kovin

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – BORAC (Pločica)

SUDIJA : Mitrović Srđan - Bavanište

1. POM.SUDIJA : Urošević Luka - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

GAJ: PARTIZAN – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Mrđa Neđo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stevkovksi Danil - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš  - Starčevo

DELEGAT : Krnjajić Dejan - Pančevo

 

KOVIN: KOLONIJA – OMLADINAC (Deliblato)

SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica

1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac

DELEGAT : Vukosavljević  Aleksandar - Kovin

 

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 15. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 15

29.04.2018. GODINE U 16:30 ČASOVA

                       

GAJ: PARTIZAN – BORAC (Pločica)

SUDIJA :   Đurin Stefan – Ban.Brestovac

1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban.Brestovac

2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo

DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – BUDUĆNOST (Ban.Brestovac)

SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin

1. POM.SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin

2. POM.SUDIJA : Kirilov  Aleksandar - Kovin

DELEGAT: Milojković Jovan - Kovin

 

MRAMORAK: PROLETER – ST.TAMIŠ (St.Tamiš)

SUDIJA : Borbaš Miloš – Skrobara

1. POM.SUDIJA :  Đorđević Milan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš - Pančevo

DELEGAT : Radivoj Stavan - Kovin

 

KOVIN: KOLONIJA – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Jaćimovski Darko - Kačarevo

1. POM.SUDIJA : Beracka Igor - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

DELEGAT : Bogdanović  Aleksandar - Pančevo

 

DELIBLATO: OMLADINAC – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Mitrović Sđan - Bavanište

1. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Negovan Nikola - Pančevo

DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 16. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 11
02.05.2018. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Mitrović Srđan - Bavanište
1. POM.SUDIJA :
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo


DUBOVAC: JEDINSTVO – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Milošević Aleksandar – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA :
1. POM.SUDIJA : Kačina Jovan – Kovin
2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – BSK (Bavanište)
SUDIJA : Gajić Miloš – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola – Pančevo
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST – PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Rašković Boško - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
2. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
DELEGAT: Radivoj Stevan - Kovin

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 14. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 14
22.04.2018. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA : Krsmanović Uroš – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Rašković Boško – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola – Pančevo
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

ST.TAMIŠ: ST.TAMIŠ – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Borbaš Miloš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko – Jabuka
DELEGAT: Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Škrbić Nemanja – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin
2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

GAJ: PARTIZAN – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA : Đorđević Milan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Šolaja Dušan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Cvitak Boris – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
DELEGAT : Novosel Milutin - Mramorak