A+ R A-

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 13. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 13
15.04.2018. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

BAVANIŠTE: B.S.K. - BORAC (Pločica)
SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
1. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : /
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

MRAMORAK: PROLETER – PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT: Nedić Nedeljko - Starčevo

 

KOVIN: KOLONIJA – BUDUĆNOST (Ban.Brestovac)
SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Medić Đuro - Pančevo
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

DELIBLATO: OMLADINAC – ST.TAMIŠ (St.Tamiš)
SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Djurin Stefan – Ban.Brestovac
2. POM.SUDIJA : Djurin Nikola – Ban.Brestovac
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin
1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan - Bavanište
2. POM.SUDIJA : /
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 12. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 12
08.04.2018. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Nikola Đurin – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Stefan Đurin – Ban. Brestovac
DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

ST.TAMIŠ: ST.TAMIŠ – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA : Predrag Janjuš - Pančevo
1. POM.SUDIJA :Mitrović Srđan - Bavanište
2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan – Pančevo
DELEGAT: Novosel Milutin - Mramorak

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin
1. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

GAJ: PARTIZAN – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Rašković Boško - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
2. POM.SUDIJA : Đorđević Milan - Pančevo
DELEGAT : Jevtić Bojan - Pančevo

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 10. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - ZAPAD-JUG BROJ 10

15.03.2018. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Janković Miloš – Omoljica
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag – Starčevo
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin


BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA : Tešić Milan – B.N.Selo
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin
2. POM.SUDIJA : Kaćina Jovan – Kovin
DELEGAT: Nedić Nedeljko - Starčevo


GAJ: PARTIZAN – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA : Mitrović Srđan – Bavanište
1. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo
2. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa - Omoljica
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin


BAVANIŠTE: B.S.K. – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Jaćimovski Dejan - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Milanović Petar – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin


MRAMORAK: PROLETER – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Rašković Boško – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Borbaš Miloš – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Gajić Miloš - Pančevo
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 11. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 11
01.04.2018. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

DOLOVO: DOLOVO – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Rašković Boško – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Drača Nikola – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Tadić Nikola - Pančevo
DELEGAT : Krnjajić Dejan - Pančevo

 

KOVIN : KOLONIJA – BSK (Bavanište)
SUDIJA : Tešić Milan – Ban. Novo Selo
1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Borbaš Milan - Pančevo
DELEGAT: Nedić Nedeljko - Starčevo

 

MRAMORAK: PROLETER – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Mitrović Srđan – Bavanište
1. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA : Tomić Uglješa - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Petrović Uroš – Kovin
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

DELIBLATO: OMLADINAC – PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Janković Miloš – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
DELEGAT : Novosel Milutin - Mramorak

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD _ JUG 9. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE -  ZAPAD-JUG BROJ 9

29.10.2017. GODINE U 14:00 ČASOVA

 

KOVIN : KOLONIJA – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo
1. POM.SUDIJA : Dušan Šolaja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Gagić Nikola - Pančevo
DELEGAT: Bogdanović Aleksandar - Pančevo


MRAMORAK: PROLETER – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Janković Aleksandar – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola - Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Stefan - Ban. Brestovac
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin


BAVANIŠTE: B.S.K. – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA : Jaćimovski Darko - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Milenković Boris – Kovin
2. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin


GAJ: PARTIZAN – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA : Janjuš Predrag – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Milanović Petar – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Petrović Katarina - Pančevo
DELEGAT : Jevtić Bojan - Pančevo


BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Jajić Igor – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Urošević Luka – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan - Bavanište
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo