A+ R A-

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD - JUG 8. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - ZAPAD-JUG BROJ 8

22.10.2017. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – BUDUĆNOST (Ban.Brestovac)
SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Đorđević Milan – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan - Pančevo
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo


ST.TAMIŠ: ST.TAMIŠ – PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Bunčić Nemanja – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan - Bavanište
2. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
DELEGAT : Novosel Milutin - Mramorak


DOLOVO: DOLOVO – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA : Urošević Luka - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Milenković Boris – Kovin
2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin


DUBOVAC: JEDINSTVO – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Naumović Marko – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Šolaja Dušan – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin


DELIBLATO: OMLADINAC – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Rosić Stefan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac
DELEGAT: Medaković Goran - Pančevo

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD _ JUG 7. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - ZAPAD-JUG BROJ 7

15.10.2017. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

DELIBLATO: OMLADINAC – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Belić Mihajlo - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Jajić Igor – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Janjić Jovan - Pančevo
DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin


KOVIN : KOLNIJA – JEDINSTVO (DUBOVAC)
SUDIJA : Rašković Boško - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan - Bavanište
2. POM.SUDIJA : Medić Nemanja - Pančevo
DELEGAT: Radosavljević Radomir - Pančevo


MRAMORAK: PROLETER – DOLOVO (DOLOVO)
SUDIJA : Domazetoski Nemanja – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
2. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš - Pančevo
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin


BAVANIŠTE: BSK – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Mrđa Neđo - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Milenković Boris – Kovin
2. POM.SUDIJA : Šolaja Dušan - Pančevo
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin


GAJ: PARTIZAN – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA : Milanović Dragan – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin
2. POM.SUDIJA : Đorđević Mian - Pančevo
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD - JUG 5. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 5
01.10.2017. GODINE U 15:30 ČASOVA

 

DUBOVAC: JEDINSTVO –BORAC (Pločica)
SUDIJA : Petrović Uroš - Kovin
1. POM.SUDIJA : Milenković Boris - Kovin
2. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
DELEGAT: Jovanović Novica - Kovin


DELIBLATO: OMLADINAC – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA : Janićijević Zvezdan - Starčevo
1. POM.SUDIJA : Kužić Bojan – B.N.Selo
2. POM.SUDIJA : Medić Nemanja - Pančevo
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin


KOVIN: KOLONIJA – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Vojnović Stojan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Tadić Nikola - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan - Bavanište
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo


MRAMORAK: PROLETER – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA : Beracka Igor - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan - Pančevo
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo


BAVANIŠTE: B.S.K. – PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD - JUG 6. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 6
08.10.2017. GODINE U 15:30 ČASOVA


PLOČICA: BORAC – PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Tešić Milan – B.N.Selo
1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Urošević Luka - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Dušan Šolaja - Pančevo
DELEGAT: Radivoj Stevan - Kovin

 

ST.TAMIŠ: ST.TAMIŠ – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Janošev Milan – Crepaja
1. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
DELEGAT : Janičijević Gojko - Starčevo

 

DOLOVO: DOLOVO – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Predrag Janjuš - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Kužić Bojan – B.N.Selo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan - Bavanište
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Janković Aleksandar – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT : Novosel Milutin - Mramorak

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD JUG 4. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 4
24.09.2017. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA : Milošević Aleksandar – Ban. Brestvac
1. POM.SUDIJA : Milenković Boris - Kovin
2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

GAJ: PARTIZAN – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Janković Miloš – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac
DELEGAT: Kirilov Zdravko - Kovin

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Gajić Miloš - Pančevo
DELEGAT : Janičijević Gojko - Starčevo

 

STARI TAMIŠ: ST.TAMIŠ – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Jaćimovski Darko - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Kužić Bojan – Ban. Novo Selo
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA : Naumović Marko - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
2. POM.SUDIJA : Šolaja Dušan - Pančevo
DELEGAT : Nikolić Ivan - Pančevo