A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 11. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 11

07./08.11.2020. GODINE U 13:30 ČASOVA

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ - TEMPO (Sefkerin) subota

SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo

1. POM.SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

DELEGAT : Djurica Zlatko - Padina

OPOVO: OMLADINAC 1927 – POBEDA (Samoš)

SUDIJA : Čičić Mateja - Kovin

1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

2. POM.SUDIJA : Lakić Uroš - Kovin

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

UZDIN: UNIREA – GLOGONJ (Glogonj)

SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Anđelković Lazar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo

DELEGAT : Perović Predrag - Kovačica

PANČEVO: MUNDIAL – SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 10. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 10

31.10./01.11.2020. GODINE U 13:30 ČASOVA

 

SEFKERIN: TEMPO – GLOGONJ (Glogonj)

SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Đaković Petar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đukanović Stefan - Omoljica

DELEGAT : Kirhner Andrija - Opovo

SAMOŠ: POBEDA – MUNDIAL (Pančevo)

SUDIJA : Jović Dimitrije – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Petrović Mihajlo - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Ožegović Ognjen - Omoljica

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ - OMLADINAC 1927 (Opovo) subota

SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Janošev Milan – Crepaja

DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

UZDIN: UNIREA - SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 8. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 8

17./18.10.2020. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

SAMOŠ: POBEDA – GLOGONJ (Glogonj)

SUDIJA : Petrović Mihajlo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Djukanović Stefan - Omoljica

2. POM.SUDIJA : Panovski Kosta - Pančevo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ - UNIREA (Uzdin) SUBOTA

SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

DELEGAT : Djurica Zlatko - Padina

OPOVO: OMLADINAC 1927 – MUNDIAL (Pančevo)

SUDIJA : Janković Aleksandar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

2. POM.SUDIJA : Šoštarić Aleksa - Pančevo

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

SEFKERIN: TEMPO – SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 9. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 9

25.10.2020. GODINE U 13:30 ČASOVA

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 - TEMPO (SEFKERIN)

SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo

2. POM.SUDIJA : Konjević Filip - Pančevo

DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

PANČEVO: MUNDIAL – JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)

SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Janković Miloš - Ban.Brestovac

DELEGAT : Kirhner Andrija - Opovo

UZDIN: UNIREA – POBEDA (Samoš)

SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marinković Lazar - Pančevo

DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

GLOGONJ: GLOGONJ - SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 7. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 7

10./11.10.2020. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

PANČEVO: MUNDIAL – TEMPO (SEFKERIN)

SUDIJA : Đaković Petar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Đukanović Stefan - Omoljica

2. POM.SUDIJA : Ožegović Ognjen - Omoljica

DELEGAT : Novičić Darko - Mramorak

OPOVO: OMLADINAC 1927 - UNIREA (Uzdin)

SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo

1. POM.SUDIJA : Mateja Strinić - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Mihajlo Marković - Pančevo

DELEGAT : Cicka Jano - Kovaćica

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ – GLOGONJ (Glogonj) SUBOTA

SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Petrović Mihajlo - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije - Pančevo

DELEGAT : Kirhner Andrija - Opovo

SAMOŠ: POBEDA - SLOBODNA EKIPA