A+ R A-

Delegiranje Prva JBPF liga 15. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 15

21/22.11.2020. GODINE U 13:00 ČASOVA

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ– JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA :Čičić Mateja-Kovin

1. POM.SUDIJA :Divnić Nikola-Kovin

2. POM.SUDIJA :Trbanov Tamara-Kovin

DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

B.N.SELO:SLOGA–BAK (BelaCrkva)

SUDIJA :Jajić Igor-Pančevo

1. POM.SUDIJA :Jokić Ivan-Vršac

2. POM.SUDIJA :Mitrović Srđan-Bavanište

DELEGAT : Milenković Igor - Vršac

POTPORANJ: POTPORANJ–BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA :Džafić Bojan-Pančevo

1. POM.SUDIJA :Stanković Stevan-Pančevo

2. POM.SUDIJA :Marković D. Marko-Pančevo

DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

IDVOR: POLET– DOLINA(Padina)

SUDIJA :Milanović Dragan-Pančevo

1. POM.SUDIJA:Jaćimovski Darko-Kačarevo

2. POM.SUDIJA :Marjanović Uroš-Pančevo

DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin

GAJ: PARTIZAN – STRELA (Ivanovo)

SUDIJA :Dostić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA :Stamenković Dušan-Ban.Brestovac

2. POM.SUDIJA :Kopitić Nikola-Pančevo

DELEGAT : Trkulja Goran – Ban. Novo Selo

DEBELJAČA: SPARTAK 1911– RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA :Rosić Stefan-Pančevo

1. POM.SUDIJA :Tomić Uglješa-Omoljica

2. POM.SUDIJA :Lazić Ilija-Dolovo

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

ILANDŽA: BANAT– CRVENA ZVEZDA (Pavliš)

SUDIJA :Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA :Mijailović Blagoje-Vršac

2. POM.SUDIJA :Raković Dušan-Vršac

DELEGAT : Potkonjak Miloš - Seleuš

ULJMA: PARTIZAN-HAJDUČICA(Hajdučica) subota

SUDIJA :Subić Bojan-Vršac

1. POM.SUDIJA :Marković Z. Marko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac

DELEGAT : Đokić Zoran – Ban. Karlovac

Delegiranje Prva JBPF liga 14. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 14

14/15.11.2020. GODINE U 13:00 ČASOVA

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA– PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

1. POM.SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

2. POM.SUDIJA : Filić Igor-Kovin

DELEGAT : Dubak Marko - Pančevo

HAJDUČICA:HAJDUČICA–BANAT (Ilandža)

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Subić Bojan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

DELEGAT : Matijević Branislav – Velika Greda

PAVLIŠ: C.ZVEZDA–SPARTAK 1911 (Debeljača)

SUDIJA : Marković Vukašin-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

BARANDA: RADNIČKI– PARTIZAN (Gaj)

SUDIJA : Kopitić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA: Dostić Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA :Francuz Dejan-Pančevo

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

VOJLOVICA: STRELA (Ivanovo)– POLET (Idvor)

SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

1. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

2. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo-Kovin

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

PADINA: DOLINA– POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

ALIBUNAR: BUDUĆNOST– SLOGA (Ban.Novo Selo)

SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

2. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš-Pančevo

DELEGAT : Anđelić Jovan – Bela Crkva

BELA CRKVA: BAK-STARI TAMIŠ (Stari Tamiš) subota

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Premović Dragan – Ban. Karlovac

Delegiranje Prva JBPF liga 12. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 12

31.10./01.11.2020. GODINE U 13:30 ČASOVA

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA– BANAT (Ilandža)

SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

DELEGAT : Milenković Igor - Vršac

ULJMA: PARTIZAN–SPARTAK 1911 (Debeljača) subota

SUDIJA : Marković D.Marko-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

2. POM.SUDIJA : Marjanović Uroš-Pančevo

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

HAJDUČICA: HAJDUČICA–PARTIZAN (Gaj)

SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš-Pančevo

DELEGAT : Potkonjak Miloš - Seleuš

PAVLIŠ: C.ZVEZDA– POLET (Idvor)

SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo

1. POM.SUDIJA: Kopitić Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo

DELEGAT : Matijević Branislav – Velika Greda

BARANDA: RADNIČKI– POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

1. POM.SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin

2. POM.SUDIJA : Filić Igor-Kovin

DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

IVANOVO: STRELA– SLOGA (B.N.SELO)

SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan-Ban.Brestovac

DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

PADINA: DOLINA– STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

ALIBUNAR: BUDUĆNOST- BAK (Bela Crkva)

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

Delegiranje Prva JBPF liga 13. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 13

7/8.11.2020. GODINE U 13:30 ČASOVA

 

BELA CRKVA: BAK– JUGOSLAVIJA (Jabuka) subota

SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

1. POM.SUDIJA : Sarka Marijan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac

DELEGAT : Samoilov Ognjen - Zagajica

STARI TAMIŠ:STARI TAMIŠ–BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA :Stanković Stevan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

2. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo-Kovin

DELEGAT : Trkulja Goran – Ban. Novo Selo

B.N.SELO: SLOGA–DOLINA (Padina)

SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Marjanović Uroš-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan-Pančevo

DELEGAT : Đokić Zoran – Ban. Karlovac

POTPORANJ: POTPORANJ– STRELA(Ivanovo)

SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

1. POM.SUDIJA: Subić Bojan-Vršac

2. POM.SUDIJA :Marković Z. Marko-Vršac

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

IDVOR: POLET– RADNIČKI (BARANDA)

SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

DELEGAT : Milenković Igor - Vršac

GAJ: PARTIZAN– C.ZVEZDA (Pavliš)

SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković D. Marko-Pančevo

DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

DEBELJAČA: SPARTAK 1911– HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA : Marjanović Mihailo-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan-Ban.Brestovac

2. POM.SUDIJA : Filić Igor-Kovin

DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin

ILANDŽA: BANAT-PARTIZAN(Uljma)

SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

1. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

DELEGAT : Nikolić Zoran – Ban. Karlovac

Delegiranje Prva JBPF liga 11. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 11

24/25.10.2020. GODINE U 13:30 ČASOVA

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST– JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Tomić Uglješa- Omoljica

1. POM.SUDIJA : Pavić Saša- Vršac

2. POM.SUDIJA : Marković Z. Marko-Vršac

DELEGAT : Milenković Igor - Vršac

BELA CRKVA: BAK–DOLINA (Padina) subota

SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ–STRELA (Ivanovo)

SUDIJA : Kopitić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan-Pančevo

DELEGAT : Dubak Marko - Pančevo

B.N.SELO: SLOGA– RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

1. POM.SUDIJA: Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA :Cvetković Miloš-Pančevo

DELEGAT : Potkonjak Miloš - Seleuš

POTPORANJ: POTPORANJ– C.ZVEZDA (Pavliš)

SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marjanović Mihailo-Pančevo

DELEGAT : Anđelić Jovan – Bela Crkva

IDVOR: POLET– HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

1. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

2. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo-Kovin

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

GAJ: PARTIZAN– PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

1. POM.SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Samoilov Ognjen - Zagajica

DEBELJAČA: SPARTAK 1911-BANAT (Ilandža)

SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo