A+ R A-

Delegiranje Prva JBPF liga 22. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 22

17/18.04.2021. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA–STRELA (Ivanovo)

SUDIJA : Marković D. Marko-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo

2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

BARANDA: RADNIČKI- DOLINA (Padina)

SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan-Pančevo

DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

PAVLIŠ: CRVENA ZVEZDA–BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA– BAK(Bela Crkva)

SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

1. POM.SUDIJA: Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

DELEGAT : Milenković Igor - Vršac

 

ULJMA: PARTIZAN– STARI TAMIŠ (Stari Tamiš) subota

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

2. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

ILANDŽA: BANAT–SLOGA (B.N.Selo)

SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

1. POM.SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

2. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

DELEGAT : Matijević Branislav – Velika Greda

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911– POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA: Mitrović Marko-Jabuka

1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

GAJ: PARTIZAN–POLET (Idvor)

SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đaković Petar-Pančevo

DELEGAT : Dubak Marko - Pančevo

Delegiranje Prva JBPF liga 21. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 21

10/11.04.2021. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

IDVOR: POLET–JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan-Pančevo

DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

POTPORANJ: POTPORANJ- PARTIZAN (Gaj)

SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marjanović Mihailo-Pančevo

DELEGAT : Premović Dragan – Ban. Karlovac

 

B.N.SELO: SLOGA–SPARTAK 1911 (Debeljača)

SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

2. POM.SUDIJA : Đaković Petar-Pančevo

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ– BANAT (Ilandža)

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA: Đurđev Nemanja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Milenković Igor - Vršac

 

BELA CRKVA: BAK– PARTIZAN (Uljma) subota

SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković D. Marko-Pančevo

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST–HAJDUĆICA (Hajdučica)

SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

2. POM.SUDIJA : Marković Z. Marko-Vršac

DELEGAT : Anđelić Saša – Bela Crkva

 

PADINA: DOLINA– CRVENA ZVEZDA (Pavliš)

SUDIJA: Ignjatović Stefan-Kovin

1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin

DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

 

IVANOVO: STRELA–RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

1. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

DELEGAT : Anđelić Jovan – Bela Crkva

Delegiranje Prva JBPF liga 19. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 19

27/28.03.2021. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

POTPORANJ: POTPORANJ–JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

1. POM.SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin

2. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo-Kovin

DELEGAT : Anđelić Jovan – Bela Crkva

 

B.N.SELO: SLOGA- POLET (Idvor)

SUDIJA : Marković D. Marko-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac

DELEGAT : Samoilov Ognjen - Zagajica

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ–PARTIZAN (Gaj)

SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

1. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan-Pančevo

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

BELA CRKVA: BAK– SPARTAK 1911 (Debeljača) subota u 15 časova

SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

1. POM.SUDIJA: Jokić Ivan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Matijević Branislav – Velika Greda

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST– BANAT (Ilandža)

SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Marković Z. Marko-Vršac

DELEGAT : Trkulja Goran – Ban. Novo Selo

 

PADINA: DOLINA–PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đaković Petar-Pančevo

DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

IVANOVO: STRELA– HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA: Rosić Stefan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo

DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

 

BARANDA: RADNIČKI–C.ZVEZDA (Pavliš)

SUDIJA : Marković Vukašin-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo

DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

Delegiranje Prva JBPF liga 20. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 20

03/04.04.2021. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA–RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marković Z. Marko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac

DELEGAT : Đokić Zoran-Ban.Karlovac

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA- STRELA (Ivanovo)

SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đaković Petar-Pančevo

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA–DOLINA (Padina)

SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

DELEGAT : Premović Dragan – Ban. Karlovac

 

ULJMA: PARTIZAN– BUDUĆNOST (Alibunar) subota

SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin

1. POM.SUDIJA: Mitrović Srđan-Kovin

2. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin

 

ILANDŽA: BANAT– BAK (Bela Crkva)

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911–STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Vukašin-Pančevo

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

GAJ: PARTIZAN– SLOGA (Ban.Novo Selo)

SUDIJA: Marković D. Marko-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

2. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo-Kovin

DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

 

IDVOR: POLET–POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

Delegiranje Prva JBPF liga 18. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 18

20/21.03.2021. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA–CRVENA ZVEZDA (Pavliš)

SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

1. POM.SUDIJA : Marković D. Marko-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo

DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA- RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

1. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

2. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac

DELEGAT : Anđelić Saša – Bela Crkva

 

ULJMA: PARTIZAN–STRELA (Ivanovo) subota

SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

DELEGAT : Potkonjak Miloš - Seleuš

 

ILANDŽA: BANAT– DOLINA (Padina)

SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA: Đurđev Nemanja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Marković Z. Marko-Vršac

DELEGAT : Đokić Zoran – Ban. Karlovac

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911– BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo

DELEGAT : Dubak Marko - Pančevo

 

GAJ: PARTIZAN–BAK (Bela Crkva)

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marjanović Mihajlo-Pančevo

DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

IDVOR: POLET– STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA: Barač Danilo-Vršac

1. POM.SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

2. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

POTPORANJ: POTPORANJ–SLOGA (Ban.Novo Selo)

SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo