A+ R A-

Delegiranje Prva JBPF liga 30. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 30

13.06.2021. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA–STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

1. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo-Kovin

2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara-Kovin

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

 

BELA CRKVA: BAK- SLOGA (B.N.Selo)

SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST–POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

1. POM.SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

2. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

PADINA: DOLINA–POLET (Idvor)

SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

1. POM.SUDIJA: Marković D. Marko-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

IVANOVO: STRELA– PARTIZAN (Gaj)

SUDIJA : Marković Vukašin-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo

DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

 

BARANDA: RADNIČKI–SPARTAK 1911 (Debeljača)

SUDIJA : Francuz Dejan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

2. POM.SUDIJA : Đaković Petar-Pančevo

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

PAVLIŠ: CRVENA ZVEZDA– BANAT (Ilandža)

SUDIJA: Barač Danilo-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac

DELEGAT : Đokić Zoran – Ban. Karlovac

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA–PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA : Marković Z. Marko-Vršac

1. POM.SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

DELEGAT : Potkonjak Miloš - Seleuš

Delegiranje Prva JBPF liga 29. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 29

06.06.2021. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

ULJMA: PARTIZAN–JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

 

ILANDŽA: BANAT- HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911–C.ZVEZDA (Pavliš)

SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

DELEGAT : Trkulja Goran – Ban. Novo Selo

 

GAJ: PARTIZAN–RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin

1. POM.SUDIJA: Dragić Mihajlo-Kovin

2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara-Kovin

DELEGAT : Anđelić Jovan – Bela Crkva

 

IDVOR: POLET– STRELA (Ivanovo)

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

2. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

DELEGAT : Premović Dragan – Ban. Karlovac

 

POTPORANJ: POTPORANJ–DOLINA (Padina)

SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marković Vukašin-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan-Pančevo

DELEGAT : Matijević Branislav – Velika Greda

 

B.N.SELO: SLOGA– BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA: Đaković Petar-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ–BAK (Bela Crkva)

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

DELEGAT : Samoilov Ognjen - Vršac

Delegiranje Prve JBPF lige 27. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 27
22/23.05.2021. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

ILANDŽA: BANAT–JUGOSLAVIJA (Jabuka)
SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac
1. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac
2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac
DELEGAT : Anđelić Jovan – Bela Crkva


DEBELJAČA: SPARTAK 1911- PARTIZAN (Uljma)
SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica
2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo
DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo


GAJ: PARTIZAN–HAJDUČICA (Hajdučica)
SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Marković Vukašin-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan-Pančevo
DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo


IDVOR: POLET–CRVENA ZVEZDA (Pavliš)
SUDIJA : Marković D. Marko-Pančevo
1. POM.SUDIJA: Milanović Dragan-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Đaković Petar-Pančevo
DELEGAT : Dubak Marko - Pančevo


POTPORANJ: POTPORANJ– RADNIČKI (Baranda)
SUDIJA : Dostić Nikola - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac
2. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo
DELEGAT : Potkonjak Miloš - Seleuš


B.N.SELO: SLOGA–STRELA (Ivanovo)
SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš
1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka
DELEGAT : Matijević Branislav – Velika Greda


STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ– DOLINA (Padina)
SUDIJA: Mitrović Srđan-Bavanište
1. POM.SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin
2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara-Kovin
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin


BELA CRKVA: BAK–BUDUĆNOST (Alibunar) subota
SUDIJA : Barač Danilo-Vršac
1. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac
DELEGAT : Samoilov Ognjen - Zagajica

Delegiranje Prve JBPF lige 28. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 28
29/30.05.2021. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA–BAK (Bela Crkva)
SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo
DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo


ALIBUNAR: BUDUĆNOST- STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Marković Z. Marko-Vršac
2. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac
DELEGAT : Matijević Branislav – Velika Greda


PADINA: DOLINA–SLOGA (Ban.Novo Selo)
SUDIJA : Marković Vukašin-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac
2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš
DELEGAT : Đokić Zoran – Ban. Karlovac


IVANOVO: STRELA–POTPORANJ (Potporanj)
SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo
1. POM.SUDIJA: Tomić Uglješa-Omoljica
2. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo-Kovin
DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin


BARANDA: RADNIČKI– POLET (Idvor)
SUDIJA : Francuz Dejan-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka
DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo


PAVLIŠ: CRVENA ZVEZDA–PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Đaković Petar-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac
DELEGAT : Anđelić Saša – Bela Crkva


HAJDUČICA: HAJDUČICA– SPARTAK 1911 (Debeljača)
SUDIJA: Bogdanov Nenad-Vršac
1. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac
DELEGAT : Milenković Igor - Vršac


ULJMA: PARTIZAN–BANAT (Ilandža) subota
SUDIJA : Marković D. Marko-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin
2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin
DELEGAT : Janićijević Gojko-Starčevo

Delegiranje Prve JBPF lige 26. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 26
15/16.05.2021. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA–BUDUĆNOST (Alibunar)
SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Marković D. Marko-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo
DELEGAT : Trkulja Goran – Ban. Novo Selo

 

PADINA: DOLINA- BAK (Bela Crkva)
SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš
2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac
DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

IVANOVO: STRELA–STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo
DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

 

BARANDA: RADNIČKI–SLOGA (B.N.Selo)
SUDIJA : Đaković Petar-Pančevo
1. POM.SUDIJA: Dragić Mihajlo-Kovin
2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara-Kovin
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

PAVLIŠ: CRVENA ZVEZDA– POTORANJ (Potporanj)
SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica
2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo
DELEGAT : Anđelić Saša – Bela Crkva

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA–POLET (Idvor)
SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac
1. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac
2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac
DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

ULJMA: PARTIZAN– PARTIZAN (Gaj) subota
SUDIJA: Jokić Ivan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac
2. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac
DELEGAT : Milenković Igor - Vršac

 

ILANDŽA: BANAT–SPARTAK 1911 (Debeljača)
SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište
1. POM.SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin
2. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin
DELEGAT : Premović Dragan – Ban. Karlovac