A+ R A-

BARAŽ ZA POPUNU  PRVE JUŽNOBANATSKE FUDBALSKE LIGE 20.06.2021.

BARAŽ ZA POPUNU

PRVE JUŽNOBANATSKE FUDBALSKE LIGE

20.06.2021.GOD. U 17,30 Č.

 

DOLOVO: DOLOVO – BANAT (DUPLJAJA)

SUDIJA : TODOROVIĆ KRISTIJAN - VRŠAC

1. POM.SUDIJA: BARAĆ DANILO - VRŠAC

2. POM.SUDIJA : SANTRAČ NEBOJŠA – PAVLIŠ

4. SUDIJA: STANKOVIĆ STEVAN - PANČEVO

DELEGAT: JEVTIĆ BOJAN - PANČEVO

Delegiranje play offa finale 13.06.2021.

DELEGIRANJE REVANŠ FINALA PLAY OFF

13.06.2021. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Petrović Dejan- Vršac

1. POM.SUDIJA : Grujić Nikola - Vršac

2. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan - Vršac

DELEGAT : Perović Predrag - Kovačica

Delegiranje play offa 1/2 finale 02.06.2021.

DELEGIRANJE POLU-FINALA PLAY OFF - REVANŠ

02.06.2021. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ – UNIREA (Uzdin)

SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo

1. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Rašković Boško - Pančevo

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

DOLOVO: DOLOVO – GLOGONJ (Glogonj)

SUDIJA : Jajić Igor - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Janković Miloš - Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo

DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin

Delegiranje Zapad finele i baraz

 

DELEGIRANJE FINALA PLAY OFF-A DRUGE JBPF LIGE ''ZAPAD''

06.06.2021. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

DOLOVO: DOLOVO – JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)

SUDIJA : Ćirović Nikola - Vršac

1. POM.SUDIJA : Šain Goran - Vršac

2. POM.SUDIJA : Grujić Nikola - Vršac

DELEGAT : Medaković Goran - Pančevo

DELEGIRANJE BARAŽA ZA EVENTUALNU POPUNU

DRUGE JBPF LIGE ''ZAPAD''

06.06.2021. GODINE U 17:30 ČASOVA

VOJLOVICA: MLADOST – POBEDA (Samoš)

SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

2. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

PLOČICA: BORAC – OMLADINAC 1927 (Opovo)

SUDIJA : Janković Miloš - Ban. Brestovac

1. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

2. POM.SUDIJA : Ožegović Ognjen - Omoljica

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

Delegiranje Zapad 1/2 finale i baraz

DELEGIRANJE POLU-FINALA PLAY OFF

30.05.2021.GODINE U 17:30 ČASOVA

Opširnije...