A+ R A-

DELEGIRANJE PLAY OFF-a DRUGE JBPF LIGE  "ZAPAD" 26.05.2019

DELEGIRANJE PLAY OFF-a DRUGE JBPF LIGE "ZAPAD"

26.05.2019. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

DOLOVO: DOLOVO – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Janjuš Predrag – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja– Pančevo

DELEGAT : Ožegović Slobodan - Omoljica

 

BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST - POLET (Idvor)

SUDIJA : Mrđa Neđo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanovic Petar – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir– Pančevo

DELEGAT : Medaković Goran - Pančevo

DELEGIRANJE PLAY OFF-a DRUGE JBPF LIGE "ZAPAD" 22.05.2019.

DELEGIRANJE PLAY OFF-a DRUGE JBPF LIGE "ZAPAD"

22.05.2019. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

IDVOR:POLET - PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Vojnović Stojan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Rašković Boško - Pančevo

DELEGAT : Perović Predrag - Kovačica

 

KOVAČICA: SLAVIA – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Janković Aleksandar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Janković Miloš – Ban.Brestovac

DELEGAT : Romić Boro - Pančevo

 

BAN. BRESTOVAC: BUDUCNOST – UNIREA (Uzdin)

SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Maričić Jovan – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Dejan – Kačarevo

DELEGAT : Ratković Predrag - Pančevo

 

KOVIN: KOLONIJA – MUNDIAL (Pancevo)

SUDIJA : Ćirović Nikola - Vršac

1. POM.SUDIJA : Šain Goran - Vršac

2. POM.SUDIJA : Subić Jovan – Vršac

DELEGAT : Kirkov Aleksandar - Vršac

Počinje play off Druge JBPFL zapad 2018/2019

PLAY OFF TAKMIČENJE DRUGE JBPF LIGE "ZAPAD"

U ČETVRT-FINALU PLAY OFF-a 18./19.05.2019.G.


SA POČETKOM U 17,00 Č. SASTAJU SE:


MRAMORAK: PROLETER – POLET (IDVOR)
DOLOVO: DOLOVO – SLAVIA (KOVAČICA)
UZDIN: UNIREA – BUDUĆNOST (BAN.BRESTOVAC)
PANČEVO: MUNDIAL – KOLONIJA (KOVIN)-SUBOTA


U REVANŠU ČETVRT- FINALA PLAY OFF-a 22.05.2018.G. (SREDA)
SA POČETKOM U 17,30 Č. SASTAJU SE:


IDVOR: POLET – PROLETER (MRAMORAK)
KOVAČICA: SLAVIA – DOLOVO (DOLOVO)
BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – UNIREA (UZDIN)
KOVIN: KOLONIJA – MUNDIAL (PANČEVO)

DELEGIRANJE ČETVRT-FINALA PLAY OFF-a DRUGE JBPF LIGE ''ZAPAD'' 18./19.05.2019

DELEGIRANJE

ČETVRT-FINALA PLAY OFF-a DRUGE JBPF LIGE ''ZAPAD''

18./19.05.2019.G. SA POČETKOM U 17,00 ČAS.

 

MRAMORAK: PROLETER – POLET (IDVOR)

SUDIJA : Milanović Dragan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin

2. POM.SUDIJA : Janković Aleksandar - Pančevo

DELEGAT : Jevtić Bojan - Pančevo

 

DOLOVO: DOLOVO – SLAVIA (KOVAČICA)

SUDIJA : Mrdja Nedjo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Rašković Boško – Pančevo

DELEGAT : Medaković Goran - Pančevo

 

UZDIN: UNIREA – BUDUĆNOST (BAN.BRESTOVAC)

SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo

DELEGAT : Roharik Pavel - Padina

 

PANČEVO: MUNDIAL – KOLONIJA (KOVIN) SUBOTA

SUDIJA : Petrović Dejan - Vršac

1. POM.SUDIJA : Janićijević Zvezdan - Starčevo

2. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo

DELEGAT : Ožegović Slobodan - Omoljica

Raspored utakmica Druge lige Zapad proleće 2018/19

Raspored utakmica prolećnog dela prvenstva Druge južnobanatske fudbalske lige 2018/19 možete preuzeti OVDE